Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS stawiają pod ścianą radnych PO. Dzięki projektowi ma zmaleć ruch na ulicach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2017 r. o 12:22 Powrót do artykułu
Złodzieje P0_ZSL - wracajcie do kremlowskiego gulluma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS stać a co będa żałowali ciemnemu ludowi. MON finansuje przeloty pani premier do domu. Tyle, że wojskowe procedury zakazują wykorzystywania samolotu jako powietrznej taksówki. Taxi za 34 tys. zł  Beata Szydło CASĄ wraca także z weekendu, więc średni koszt wykorzystania tej maszyny w dwie strony wynosi ponad 34 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zakłamanie pisowskich radnych jest niezbadane. Gdy rządził ich prezydencik Pruszkowski, to chcieli zlikwidować tzw przejazdówki czyli bilety okresowe a nawet darmowe linie kursujące do hipermarketów obiletować tzn ludzie mieli kasować w nich bilety. Teraz nagle chcą darmowych przejazdów dla uczniów. Fałsz i obłuda na niespotykaną dotąd skalę. Darmozjady lansujące się w mediach, wiecznie krytykujące Żuka, dzięki któremu Lublin się rozwija jak nigdy wcześniej.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł ukradziony Wspólnemu Lublinowi. Słabo, nic sami nie wymyślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówią że łysym z głupoty wypadają, ten fakt wszystko potwierdza, poznasz głupiego po czynach jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory tylko tak podbijają stawkę bo niby oni tacy dbrzy... żąłosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już 500+ nie wystarcza?A dopłaty do przedszkoli i żłobków to z czyich pieniędzy?Jak widać zbliżamy si.ę do komunizmu gdzie każdemu nie tyle co wytworzy ,ale ile by chciał mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu chcieli likwidacji biletów okresowych by lublinianie jeździli dużo drożej kasując za każdym razem bilety jednorazowe. Dobrze, że udało się powstrzymać tych bolszewików. Mój przykład: kupuję bilet 150-dniowy i jeżdżę na nim nie tylko do pracy. Ale obliczmy ile by kosztowały moje przejazdy jakby zrealizować ówczesny pomysł tych szkodników z PiS. 150 dni to około 107 dni roboczych, więc mnożąc liczbę dni roboczych (107) przez koszt biletu (3,20zł) na przejazd do i z pracy (i tylko, bo za dodatkowe przejazdy do sklepu, do kina czy do kościoła trzeba by kasować kolejne bilety), zapłaciłbym przez 150 dni aż 684,80zł, podczas gdy przejazdówka na 150 dni kosztuje 380 zł!!! A teraz wara wam od kombinowania, bo czego się nie dotkniecie to wszystko zamieniacie w G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście skoro to plagiatowanie Wspólnego lublina jest taką nadzwyczajnie pilna sprawa, to nic nadzwyczajnego, że radni PiS musza zwołac sesję nadzwyczajna. Przecie PiSowców kilak dni ...zbawi. Tylko, żeby jeszcze ani grosza za posiedzenie nie wzięli z kasy miejskiej. Nadzwyczajne sesje powinny byc darmowe. jako podatnik Aglomeracji Lubelskiej, mam prawo wymagać, aby płacic jedynie za posiedzenia planowane, a happeningi i eventy sztucznie spriorytetyzowane powinny byc bez-dietowe. No, chyba, że radni PiS udowodnią, że gdzieś się pali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PiS. Kiedy będzie dopłata do rachunków za prąd? Bo od nowego roku rząd wprowadza nową "opłatę mocową" i gospodarstwa domowe mogą zapłacić z tego powodu większe rachunki za prąd średnio o 140 zł rocznie. Co na to radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fałszywe pisiory bleeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYCI z PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd weźmiecie na to pieniądze? Może od razu podajcie źródło finansowania "dobrodzieje" rozdający pieniądze podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS rozdaje nie ze swojej kieszeni tylko z naszej To samo był z podatkiem, który NIBY miały płacić sklepy, ale już od dawna eksperci mówią, że kosztami obciążeni zostaną konsumenci. Podobnie w przypadku podatku bankowego, itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie dziwne że lubelskie pisiory wy***yły z tym pomysłem zaraz po tym, jak podobny pomysł rzucili radni wspólnego lublina? wstyd tak kopiować czyjeś pomysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł radnych PiS jest do bani. Ten prezydencki jest lepszy i przede wszystkim tańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego spracowany człowiek który tyra po kilkanaście godzin dziennie nie może mieć bezpłatnej komunikacji a gówniarze tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, najmniej zarabiający powinni mieć darmową komunikację by móc obniżyć wydatki z bardzo niskiego dochodu, za które żywi się rodzina. Dzieciaki mają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pokryje te koszty ? Radni piSS ze swoich diet ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PIS zrezygnuje ze swoich extra diet. Oby po przyszłych wyborach było mniej radnych z PiS. Mam wrażenie, że wprowadzają zamęt, a specjalne sesje sa dla nich pretekstem, aby doliczyć sobie kolejną dietę, chyba, że sa uczciwi względem Suwerena (mnie/podatnika) i nie biorą pieniędzy za każda eksta sesję. Gdybym to ja miał być radnym, to wnosząc o eksta sesję, robiłbym to pro-bono-publico, tak żeby wyborcy nie pomysleli, że jestem cwaniakiem łasym na miejską kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...